Këngëtarja e njohur shqiptare përfundon në Instagramin e yllit latin, J Balvin

Këngëtarja e njohur shqiptare përfundon në Instagramin e yllit latin, J Balvin

J. Balvin është një nga emrat më të pëlqyer në muzikë.

Ai së fundi ka bashkëpunuar me këngëtaren shqiptare Bebe Rexha dhe David Guettan në këngën “Say My Name”.

Ky projekt është pjesë e albumit të ri të Guettas me titull “7” dhe pasi u publikua në disa platforma muzikore, u prit mirë nga publiku.

Ishte Bebe Rexha ajo e cila së fundi ka postuar një video në InstaStory, në të cilën shfaqet në veturë, duke kënduar në gjuhën spanjolle.

J. Balvin bëri një ‘screenshot’ nga ajo video dhe e publikoi në llogarinë e tij, ku ka mbi 23 milionë ndjekës.

Image

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *