FOTOT/ BMW prezanton të ardhmen: Vision iNext

FOTOT/ BMW prezanton të ardhmen: Vision iNext

BMW ka prezantuar Vision iNext, makinën e saj të së ardhmes. Prototipi SUV është zbuluar përpara një numri të vogël gazetarësh në 4 qytete të ndryshme: Monako, Nju Jork, Pekin dhe San Fransisko. Pas kësaj, u publikuan foto nga ky mjet i mrekullueshëm. Mendohet se BMW Vision iNext do të dalë në treg në fund të vitit 2021.

/www.koha.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *