Gazidis, problem i madh për Arsenalin

Gazidis, problem i madh për Arsenalin

Arsenali po shqetësohet shumë dhe po e pret vendimin final të Gazidis.

Ivan Gazidis është shndërruar në një problem për Arsenalin.

Zyrtari i lartë i klubit po kërkohet nga Milani, por marrëveshja nuk është arritur ende.

Sipas “Telegraph”, Arsenali po shqetësohet shumë dhe po e pret vendimin final të Gazidis.

Ky i fundit po kërkohet nga Milani, sidomos për përmirësimin e aspektit financiar, në të cilin klubi kuqezi ka probleme. /botasot/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *