Inter – Tottenham, formacionet e mundshme

Inter – Tottenham, formacionet e mundshme

Sot në mbrëmje do të luhen ndeshjet hapëse në Champions League.

Pa dyshim krye ndeshja e ditës do të luhet në “San Siro” në duelin ndërmjet Interit dhe Tottenhamit.

“Sportmediaset” ka publikuar formacionet e mundshme të dy skuadrave ku Spalletti do të luajë me modulin 3-4-2-1, ndërsa Pochettino me 4-2-3-1.

Image
/botasot/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *