Në prag të lindjes Qëndresa e Labit bën një ndryshim të madh në fytyrë

Në prag të lindjes Qëndresa e Labit bën një ndryshim të madh në fytyrë

Nusja e moderatorit të njohur Labinot Gashi, Qëndresa është tashmë ndër femrat me të të dashura për publikun.

Ajo është me profesion grimere dhe në atë punë po tregohesh shumë e zonja, shkruan ORAvip.

Qëndresa është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Tashmë ata janë në pritje të një fëmijë, gjinia e të cilit ende nuk është zbuluar.

Shumë aktiv është edhe Labi me postime të ndryshme.

E në fotot e fundit të saj, duket se ajo i ka fryrë paksa buzët./ORAvip/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *