Komenti i Butës për Eminemin i ka befasuar të gjithë

Komenti i Butës për Eminemin i ka befasuar të gjithë

Reperi Buta ishte i ftuar në emisionin “Drive Time me Shukin” në Radio Prishtina.

Gjatë emisionit, moderatori Shuki e ka pyetur edhe për reperin Eminem dhe “konfliktin” e fundit me reperin e ri MGK.

Por ajo që Buta ka deklaruar i ka befasuar të gjithë.

Ndiqeni videon më poshtë:

© ZËRI.INFO

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *