Siç nuk e keni parë kurrë, ‘mbulohet’ Dafina Zeqiri!

Siç nuk e keni parë kurrë, ‘mbulohet’ Dafina Zeqiri!

Edhe për Dafina Zeqirin, vera ishte tejet e ngarkuar me projekte dhe koncerte të ndryshme.

“Kalon”, është kënga e fundit e saj në duet me reperin Lumi B e cila u prit tejet mirë nga publiku, shkruan lajmi net.

E pas këtyre angazhimeve të shumta, Zeqiri aktualisht është duke kaluar kohë të mirë me shoqërinë në Turqi.

Nga atje nuk ngurron të sjell edhe imazhe nga më të ndryshmet, e që në njërën prej tyre është mbuluar ashtu siç nuk e kemi parë kurrë.

Daffy është duke punuar në projektin e ri muzikor ku vjen në bashkëpunim me reperin nga Shqipëria, Noizyn edhe pse dikur e shante.

Siç thuhet Zeqiri është ndarë edhe nga domenikani, Jose Rodriguez me të cilin ishte në lidhje që disa vite. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *