Kopjojeni pamjen e Blake Lively

Kopjojeni pamjen e Blake Lively

Ylli i serisë “Gossip Girl”, Blake Lively, gëzon famën e një personazhi të veshur më së miri.

Qoftë kur është në tepih të kuq, qoftë kur është mysafire në TV apo me rastin e shëtitjes së zakonshme, secila veshje e preferuar e saj të lë pa frymë, transmeton Telegrafi.

Blake+Lively+Jeans+Skinny+Jeans+O3kEvPHO6rcx

Prandaj nuk është për t’u habitur që vajzat e tërë botës e adhurojnë stilin siç është p.sh. ai që e karakterizon aktoren e njohur!

Aktorja e re ndjek trendët e modës dhe di në mënyrë të përsosur të kombinojë ngjyra dhe tekstura të ndryshme.

Blake-Lively

/Telegrafi/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *