Tatuazhet e tmerrshme të personave të famshëm

Tatuazhet e tmerrshme të personave të famshëm

Shumica prej personave që kanë vendosur të bëjnë tatuazhe, vendimin e kanë marrë pas një nate shumë të alkoolizuar.

Por, ndonëse te personat e thjeshtë tatuazhet dhe mund të mbulohen dhe të fshihen pa i parë askush, te figurat e famshme, kjo nuk është dhe aq e thjeshtë.

Me fotografitë në vijim, do të kuptoni se vendimet e disa prej personave të famshëm për të bërë tatuazhe kanë qenë vërtet vendime të gabuara dhe nën ndikim të substancave të ndryshme, qofshin ato alkoolike apo narkotike.

Edhe nëse në një moment kanë qenë pishman për vendimin e marrë dhe kanë dashur t’i fshijnë ato, fotografitë vazhdojnë të qëndrojnë në rrjetet sociale.

1. Hayden Panettiere – tatuazhi “Live without regrets” i është shkruar gabim

2. Justin Bieber – në dorë mban një tatuazh që dyshohet se pasqyron ish të dashurën e tij, Selena Gomez

3. Trace Cyrus, vëllai i Miley Cyrus, trupin e ka të mbuluar me tatuazhe, të cilat i arrijnë deri në fytyrë

4. Këngëtarja Pink ka një tatuazh palidhje

5. Duhet ta pranojmë se tatuazhi i Cheryl Cole duket i mrekullueshëm – por, vetëm sa për shkrepje për rrjetet social

6. Tulisa Contostavlos mban një tatuazh mbi vagjinë që shkruan “Lucky You” (Lum si ti)

7. Mark Wahlberg, në krahun e tij mban një tatuazh me mbiemrin e tij

8. Brad Pitt ka një tatuazh të tmerrshëm që pasqyron… s’e di askush se çfarë! Janë thjeshtë disa vija që ia ka vizatuar Angelina Jolie kur gjatë një forumi të famshëm politik, dyshja ishte mërzitur. Vërtet kështu ka ndodhur!

9. Edhe Angelina Jolie, në krahun e saj mban një të kaluar të “harruar” – emrin e ish-bashkëshortit të saj, Billy Bob Thornton

/Gazeta Express/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *