Rita Ora dhe aktori i “Amazing Spider-Man”, fotografohen së bashku në Londër

Rita Ora dhe aktori i “Amazing Spider-Man”, fotografohen së bashku në Londër

Disa muaj më parë u fol se këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora dhe aktori protagonist i “Amzing Spider-Man”  Andrew Garfiled janë në lidhje. Por asnjëri prej tyre nuk reagoi në lidhje me këtë fakt dhe çdo gjë mbeti në kuadrin e thashethemeve.

Ka qenë “Daily Mail” i cili ka siguruar disa foto të çiftit më të ri , duke shëtitur në rrugët e Londrës. Ata duken të “maskuar”  me kapele por gjithsesi paparacët ia kanë dalë t’i fotografojnë së bashku. Rita dhe Andrew duken me disa qese në duar dhe me sa shohim kanë dalë të blejnë ushqime,

Të dy u ndanë nga të dashurit respektiv disa muaj më parë e më konretisht, Rita Ora nga producenti Watt  dhe Garfield nga Susie Ambromeit.

/Blitz.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *