Modeluesja i jep fund beqarisë, fejohet me të dashurin 16 vjet më të ri

Modeluesja i jep fund beqarisë, fejohet me të dashurin 16 vjet më të ri

Modeluesja e famshme Heidi Klum i ka thënë “po” propozimit të partnerit të saj Tom Kaulitz.

45-vjeçarja ka njoftuar me anë të rrjeteve sociale se ka pranuar propozimin e partnerit duke treguar unazën me diamant. Lidhja mes saj dhe 29-vjeçarit ka nisur në muajin mars.

Tom është një muzikant dhe më parë ka pasur një martesë me Ria Sommerfeld që përfundoi në fillim të këtij viti.

/Epoka e re/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *