Kjo është arsyeja se përse Lorik Cana la Italinë për Shqipërinë

Kjo është arsyeja se përse Lorik Cana la Italinë për Shqipërinë

Lorik Cana nuk ka dyshim se është njëri nga emrat e futbollistëve më të lakuar në mediat rozë.

I ftuar në emisionin “Opinion” Cana ka treguar arsyen e vërtetë se përse la Italinë për të jetuar në Shqipëri, shkruan lajmi.net.

Ai tha se këtë vendim e mori për shkak se në Shqipëri ishte i angazhuar në fondacionin e bamirësisë të cilin e ka krijuar vetë ai.

Cana më tutje shtoi se dëshiron të rikthehet në futboll por tashmë si drejtues i një ekipi.

Nga ana tjetër, Loriku është i martuar me arkitekten italiane, Monika dhe janë prindër të një djali. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *