“Golden Globe 2019”, modelja e njohur vishet me fustanet e Valdrin Sahitit

“Golden Globe 2019”, modelja e njohur vishet me fustanet e Valdrin Sahitit

Jehona e stilistit të njohur shqiptar duket se tashmë i ka kaluar kufinjtë.

Fustanet e stiluara nga Valdrin Sahiti ka qenë prezent mbrëmjen e kaluar në ceremoninë “Golden Globe”, të veshur nga modelja e famshme Iskra Lawrence.
Ka qenë vetë stilisti i njohur i cili ka postuar një foto në profilin e tij në Instafram ai i cili na ka njohur me këtë fakt.
Valdrini ka postuar para pak orësh në InstaStory një shkrim të “Dayli Mail” i cili komplimentonte  veshjen e modeles së njohur.
Iskra Lawrence ka veshur dy fustane në after party-n e Golden Globe, të stiluar nga stilisti shqiptar.
Veshja e parë ishte një fustan saten ngjyrë blu, ndërkohë që tjetri ishte një stil më princeshe, por sikuirse citon edhe shkrimi Lawrence ka shkëlqyer në të dyja.

Epo, të vishesh nga Valdrin Sahiti dhe të mos shkëlqesh, nuk ekziston si mundësi.
/Blitz.al/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *