Tayna kërkon ndihmë nga fansat dhe ja pse (Foto)

Tayna kërkon ndihmë nga fansat dhe ja pse (Foto)

Rep-artistja e cila vitin e kaluar arriti famë të madhe me këngën “Columbiana” në bashkëpunim me Don Phenom, pati një pyetje për të gjithë ndjekësit e saj që jaën të shumtë në Instagram.

Tayna pyeti: “Kush pe don ni old-school Freestyle këto ditë?”.

Artistja akoma nuk i ka bërë publike përgjigjjet, megjithatë me siguri shumë prej tyre kanë thënë “PO”.

Kënga e fundit e Taynas është “AJE” në duet me Ledrin e cila arriti miliona klikime në youtube.

Nëse nuk e dini, reperja u zgjodh personazhi i vitit nga Prive për vitit 2018, pas shumë sukseseve që pati vitin e kaluar./Prive.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *