Vishuni me stil

Vishuni me stil

Këto yje do t’ju frymëzojnë për të bërë kombinimet e duhura, duke sfiduar kështu edhe të ftohtin.

Edhe pse është njëra ndër stinët më të preferuara të vitit, dimri mund të jetë shumë inspirues dhe argëtues në aspektin e kombinimeve të modës.

Sfida e parë është të gjeni rroba të ngrohta por edhe trendi njëkohësisht, të cilat mund t’i kombinojmë gjatë tërë stinës së dimrit.

Kur moda si dhe kombinimet e veshjes janë në pyetje, është shumë e sigurt se ngjyrat luajnë një rol kyç. Apo ndoshta edhe rolin kryesor në këtë drejtim.

Hidhuni një sy fotove të Meghan Markle, Gigi Hadid, Kendall Jenner, Kim Kardashian, Kate Bosworth, Olivia Palermo, Sienna Miller, Cara Delevingne, Alexa Chung dhe Blake Lively për t’u frymëzuar në realizimin e një kombinimi sa të përsosur, aq edhe të rehatshëm për ditët e ftohta të dimrit! /Telegrafi/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *