Eni dhe Genci së shpejti do martohen? E tregon vetë Eni

Eni dhe Genci së shpejti do martohen? E tregon vetë Eni

Pas zyrtarizimit të lidhjes mes Eni Kocit dhe Genc Prelvukajt, doli lajmi se së shpejti ata lidhjen e tyre do ta kurorëzojnë me martesë e madje me ceremoni.

Menjëherë pas këtij lajmi ishte Eni ajo e cila reagoi duke e përgënjeshtruar lajmin.

“Të Zotët e punës nuk dinë gjë. Ju po na e organizuar vijmë ne. Por ceremonitë nuk i kemi me shumë qejf”, ka shkruar Eni.

 /Gazeta Iliria/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *