Këta ishin çiftet e famshëm që shkëlqyen në Golden Globes (Foto)

Këta ishin çiftet e famshëm që shkëlqyen në Golden Globes (Foto)

Përveç veshjeve të bukura në Golden Globes, ata që shkëlqyen në tapetin e kuq ishin çiftet e famshëm.

Të shumtë ishin çiftet që kaluan në tapetin e kuq dhe tërhoqën vëmendje, jo vetëm për shkak të veshjes, por edhe sepse dukeshin aq bukur përkrah njëri-tjetrit.

Më poshtë po listojmë çiftet që na mahnitën në tapetin e kuq.

Emily Blunt dhe John Krasinski

Emily u listua ndër të veshurat më bukur me fustanin e Alexander McQueen dhe dukej aq bukur përkrah partnerit të saj.

Irina Shayk dhe Bradley Cooper

Si rrallëherë, Irina dhe Bradley kaluan së bashku në tapetin e kuq dhe dukeshin më të bukur se kurrë. Irina kishte zgjedhur një fustan me shkëlqim Versace, ndërsa Bradly, një kostum të bardhë Gucci.

Nicole Kidman dhe Keith Urban

Nicole dhe Keith dukeshin shumë të ëmbël, teksa pozonin për fansat në tapetin e kuq.

Lady Gaga dhe Christian Carino

Lady Gaga dhe Christian Carino u drejtuan për në ceremoni të kapur për dore, teksa ylli i “A star is born” shkëlqente e veshur me Valentino.

Tom Kaulitz dhe Heidi Klum

Çifti i ri dukeshin shumë të qeshur dhe Heidi përfitoi për të treguar unazën e diamantit në tapetin e kuq.

Catherine Zeta-Jones dhe Michael Douglas

Më të bukur se kurrë, Michael vodhi vëmendjen e të gjithëve, teksa i puthte dorën partneres së tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *