E dashura e reperit Mane vesh fustan me 1 mln kristale Swarovski e peshë 45 kg

E dashura e reperit Mane vesh fustan me 1 mln kristale Swarovski e peshë 45 kg

E dashura e reperit Gucci Mane i ka befasuar të gjithë për festën e ditëlindjes së saj. Keyshia Ka’oir dhe Gucci Mane ia dolën që të ishin mbretëresha dhe mbreti i mbrëmjes.

Ata kishin zgjedhur veshje të veçanta për të festuar te “Seafair Mega Yacht” në Miami. Keyshia u shfaq me një fustan të kuq madhështor, i qëndisur me 1 milionë kristale Swarovski. Po ashtu, vlen të theksohet se ky fustan peshon rreth 45 kilogramë.

  • Ndërsa reperi Gucci Mane iu përshtat duke veshur kostumin e tij të personalizuar nga firma ‘Dolce&Gabbana’./oranews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *