Ledri Vula, Mc Kresha dhe Lyrical Son po vijnë me bashkëpunim

Ledri Vula, Mc Kresha dhe Lyrical Son po vijnë me bashkëpunim

Ledri Vula, Mc Kresha dhe Lyrical Son i kanë bashkuar idetë për projektin e ri muzikor.

Tre emrat e suksesshëm të estradës shqiptare, Ledri Vula, Mc Kresha dhe Lyrical Son thuhet se janë bashkuar për ta sjellur një projekt të përbashkët muzikor, shkruan lajmi.net.

Kjo u bë e ditur nga faqja ‘Hip Hop Shqip’ në Instagram të cilët shpesh merren me publikimin e ekskluziviteteve në raport me hip-hop artistët e reperët shqiptarë.

Anjëri prej të treve nuk ka publikuar diçka në lidhje me projektin e ri, vetëm se Ledri e ka ndarë me ndjeësit një imazh në të cilin shihet në Ulqin.

Bazuar në të mendohet se xhirimet e videoklipit do të bëhen atje./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *