Pas kaq shumë kohësh bjonde, Arbana Osmani bën ndryshimin drastik në pamje

Pas kaq shumë kohësh bjonde, Arbana Osmani bën ndryshimin drastik në pamje

Arbana Osmani është një ndër moderatoret më të njohura në vendin tonë dhe shumë e pëlqyer nga publiku.

Prej vitesh ajo ka drejtuar emisione të ndryshme dhe popullariteti i saj është rritur ndjeshëm. Arbana duket se ka qenë gjithnjë bionde ose të paktën kështu e mbajmë mend së fundmi.

Megjithatë moderatorja e njohur ka bërë ndryshimin drastik në pamjen e saj. Ajo i ka kthyer flokët në ngjyrë të ërret dhe pamjen e re e ka publikuar në Instastory, teksa ka pozuar me mikeshën e saj, Xhemi Shehun.

Arbana shfaqet duke buzëqeshur ndërkohë që i jep makinës, teksa flokët i ka hedhur pas krahëve.

/Opinion/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *