Hueyda El Saied për të voglin e saj: Je dashuria më e pastër mes dy njerëzve

Hueyda El Saied për të voglin e saj: Je dashuria më e pastër mes dy njerëzve

Për moderatoren shqiptare Hueyda El Saied dita e sotme është më e veçanta, pasi i vogli i saj Gabriel feston 4-vjetorin e lindjes.
Përmes një dedikimi të ëmbël në rrjete sociale, ajo i ka shprehur të birir të gjithë dashurinë prej nëne: “

Gezuar ditelindjen Gabriel! Happy birthday Gabriel! Gezuar zemra mamit, ti i cili je shpresa, lumturia, forca, krenaria ime ! Gezuar shpirti im, fale teje mesoj çdo dite çfare eshte nje dashuri palimit, ajo me e pastra, me e forta dhe me e verteta midis dy njerezve. Prej 4 vitesh m’a ke zbukuruar jeten Gabriel. Te dua pafundesisht ! Dhe siç me thua ti mua dhe une “ J’ai un grand cœur pour toi “,-përfundon El Saied në rrjete sociale.

Pas divorcit nga babai i Gabrielit rreth një viti më parë, ajo që shijon lidhjen e saj të re të dashurisë.

/Observer/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *