E gjithë bota po flet për të, Kylie Jenner bën ndryshimin e papritur

E gjithë bota po flet për të, Kylie Jenner bën ndryshimin e papritur

Kylie Jenner gjatë ditës së sotme ka qenë kryetemë e medieve rozë, për shkak të thyerjes së rekordit që mbante në Instagram.

Kylie Jenner është komentuar shumë gjatë ditës së sotme, për një rekord, të cilin ia theu një fotografi e një veze, shkruan lajmi.net.

Modelja e njohur pas këtij lajmi kishte reaguar duke publikuar një video me një vezë, të cilën e hedh në rrugë.

Pas këtij postimi, Kylie publikoi edhe një fotografi, në të cilën u shfaq me flokë të zeza, ndryshim ky që befasoi të gjithë.

Kujtojmë që Kylie Jenner është në lidhje me Travis Scott dhe së bashku kanë një vajzë, që e pagëzuan Stormi. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

👩🏻🖤

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *