Fifi flet për sherrin me Rinën: Jam kundër…(FOTO LAJM)

Fifi flet për sherrin me Rinën: Jam kundër…(FOTO LAJM)

Në shqipëri kemi parë plotë raste ku këngëtare apo këngëtarë që nuk shkojnë mirë me njëri tjetrin.

Dy prej tyre janë edhe këngëtaret, Fifi dhe reperja Rina.

Kënga e Fifit, “Habibi” u quaj si ‘diss’ ndaj këtyre repereve dhe konkretisht u tha se Rinës i dedikohej vargu: “I hyna thell po konkurencen me hashash kam me ja mshtjell”.

Por në lidhje me këto pretendime së fundmi ka reaguar vetë këngëtarja Fifi e cila u shpreh për Rinën: “Rina nuk shkruan vetë. Prej kësaj rrjedh se i them performuese, jo repere”, duke shtuar se Rina nuk ka bagazh për t’i thënë vetes Mami.

Kanë qenë këto deklarata që kanë nxitur thashethemet se Fifi dhe Rina janë në sherr, por në një nga postimet e fundit në Instastory, Fifi e ka sqaruar një herë e mirë këtë temë.

“Që të sqarohem njëherë e mirë, unë sjam kundër kërkujt si individ…kurrë s’kam qënë dhe kurrë s’kam për të qënë. Jam kundër gjërave të pavërteta e të shtirura. Qaty masanej valla t’kcej n’qafe”, shkruan Fifi. /albeu.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *