Dua Lipa në rolin e ‘artistes’ së thonjve

Dua Lipa në rolin e ‘artistes’ së thonjve

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar.

Këngëtarja shqiptare kohët e fundit duke se po i mungon ndjena e pranisë së familjes.

Ajo ka publikuar në rrjetet sociale disa prej imazheve dhe video të papara deri më tani prej bukuroshes sonë.

Gjatë ditës së djeshme solli një video të fëmijërisë teksa prezantonte në gjuhën shqipe nënën, Anisën si dhe të motrën, Rinën.

Gjersa gjatë ditës së sotme këngëtarja 23-vjeçare ka publikuar një imazh më ndryshe nga që jeni mësuar me turnetë muzikor.

Ajo shihet në rolin e një të rriture duke e ndihmuar një vogëlushe në rregullimin dhe mirëmbajtjen e thonjve.

/Telegrafi/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *