Kim Kardashian zbulon gjininë e fëmijës së katërt

Kim Kardashian zbulon gjininë e fëmijës së katërt

Kim Kardashian ka konfirmuar se ajo dhe bashkëshorti Kanye West po presin një fëmijë, madje ka zbuluar edhe gjininë. Fëmija i katërt i çiftit do të jetë një djalë.

Pas kaq kohësh spekulime, ylli 38-vjeçar më në fund ka pranuar gjithçka: “Po do bëhemi me një tjetër fëmijë”.

Mirëpo, ajo nuk e ka bërë të ditur ende datën e ardhjes në jetë të vogëlushit. Kim dhe Kanye aktualisht kanë 3 fëmijë, dy vajza dhe një djalë. Së shpejti pritet të vijë në jetë edhe djali tjetër i familjes së famshme.

/infokus/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *