Mesut Ozil, drejt altarit me bukuroshen Amine Gulse (FOTO LAJM)

Mesut Ozil, drejt altarit me bukuroshen Amine Gulse (FOTO LAJM)

E ndërsa në fushat e blerta në këtë periudhë po merr pak kënaqësi, Mesut Ozil mund të ngushëllohet larg futbollit në krahët e partneres së tij Amine Gulse.

Modelja dhe aktorja me origjinë turke, por e rritur në Suedi, është gati të shkojë në altar me numrin 10 të Arsenalit.

Ozil ka publikuar në rrjetet sociale një foto ku ai shfaqet duke e puthur bukuroshen që në në krah, duke e komentuar:

“Me lejen e Zotit, përgjithmonë” Mos vallë se shpejti çifti do të organizojë ceremoninë martesore?

 

 

 

 

/Albeu/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *