Enca befason me përgjigjen, tregon se me kë do që të martohet

Enca befason me përgjigjen, tregon se me kë do që të martohet

Enca ka treguar dëshiron e saj për burrin e saj të ardhshëm.

Këngëtarja Enca Haxhia është shumë aktive kohëve të fundit në rrjetet sociale.

Shpesh, ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, gjersa nuk mungojnë edhe statuset ngacmuese.

Së fundi, Enca publikoi në InstaStory një shkrim, ku tregonte se ndjekësit e saj janë mbështetja më e madhe, dhe se i dashuri i së ardhmes mund të jetë njëri prej tyre.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/enca-befason-me-pergjigjen-tregon-se-me-ke-do-qe-te-martohet-616843/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *