Pitt në lidhje me Theron, Jolie në konflikt me të

Pitt në lidhje me Theron, Jolie në konflikt me të

Brad Pitt, siç raportohet nga mediat e huaja, është në lidhje me aktoren Charlize Theron, pak më shumë se një muaj.

Aktori duket se ka arritur të kalojë divorcin me Angelina Jolien në vitin 2016 dhe ai zgjodhi një grua që nuk e duron ish-bashkëshorten e tij.

Jolie mendon se Theron po kopjon gjithçka dhe disa herë janë grindur për role në filma.

“Mos toleranca e tyre zgjat për vite. Në vitin 2014, Charlize ishte zemëruar me deklaratën e Angelina për marrëdhënien e saj me Sean Penn, të cilat ajo i quajti katastrofë”, shkruajnë mediat amerikan.

/Alsat M/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *