Dua Lipa publikon foto nga xhirimet e videoklipit të ri

Dua Lipa publikon foto nga xhirimet e videoklipit të ri

Dua Lipa ka publikur sot disa foto nga xhirimet e videoklipit të saj të fundit, “Swan Song”, këngë e cila do të jetë njëkohësisht kolonë zanore e filmit “Alita”.

Ky klip do ta sjellë Duan duke aktruar, dhe kënga e saj do të lançohet për publikun mbarë botëror të enjten më 24 janar.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *