Sa e ka rrogën Liberta Spahiu? Kjo është përgjigja e saj

Sa e ka rrogën Liberta Spahiu? Kjo është përgjigja e saj

Është njëra nga moderatoret më të përfolura shqiptare.Liberta Spahiu është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet më të frekuentuara sociale.Së fundmi, ajo i ka dhënë mundësi ndjekësve në Instagram, t’i bëjnë pyetje rreth saj për çdo gjë që dëshirojnë të dijnë.

Një nga pyetjet ishte se sa e ka rrogën, prezantuesja Spahiu?!“Rrogën e kom herë ma pak e herë ma shumë… Mvaret prej kushteve atmosferike” përgjigjet moderatorja.

/Zhurnal/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *