E patë super klipin e ri të Dua Lipës? Këngëtarja publikoi këngën e paralajmëruar (VIDEO)

E patë super klipin e ri të Dua Lipës? Këngëtarja publikoi këngën e paralajmëruar (VIDEO)

Dua Lipa e ka lansuar këngën e re të saj “Swan Song”, të cilën ka kohë që e ka paralajmëruar.

Këngëtarja e njohur ka realizuar një super klip për kengën që është edhe kënga e filmit temë e filmit më të ri amerikan “Alita: Battle Angel”.

“Swan Song”, quhet kënga e cila u lansua para se filmi ta ketë premierën me 14 Shkurt.

Skenari i filmit është shkruar nga James Cameron dhe Laeta Kalogridis, ndërsa filmi është i bazuar në novelën grafike Manga e shkruar nga japonezi Yukito Kishiro.

E Dua në këtë klip shfaqet si një vajzë që i do aventuarat dhe lufton për qëllimet e saj. /prive/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *