Quaresma po kalon te gjiganti evropian

Quaresma po kalon te gjiganti evropian

Ricardo Quaresma është shumë afër të bëhet me skuadër të re.

Ricardo Quaresma është shumë afër të largohet nga Besiktas, pasi nuk është i lumtur me jetën në Turqi.

Anësori portugez dëshiron të largohet nga skuadra turke, ku ka pranuar ofertë nga Porto.

Quaresma e dëshiron rikthimin në vendlindje, andaj ka dorëzuar kërkesën për largim nga skuadra.

Portugezi do të rikthehet te Porto, pasi kishte luajtur atje në vitin 2004/2008 dhe ishte rikthyer edhe një herë në sezonin 2014-15. /botasot/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *