Ava Max heq reçipetat dhe pozon gjysmë e zhveshur para pasqyrës

Ava Max heq reçipetat dhe pozon gjysmë e zhveshur para pasqyrës

Ava Max ka habitur me veprimin e fundit.

Ava Max ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, me të cilën befasoi me paraqitjen, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja u shfaq tërësisht e zhveshur në pjesën e sipërme, ndërsa gjoksin u mundua ta mbulonte me anë të duarve.

Fotoja e saj pranoi shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve.

Kujtojmë se Ava Max është artiste me prejardhje shqiptare e cila çdo ditë numëron suksese të reja në karrierë.

Ajo së fundi është nominuar në eventin prestigjioz të muzikës “MTV VMA”, në kategorinë “Artistja më e mirë e re”. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *