Si rrallëherë, Enca shfaqet pa grim dhe tregon format trupore në bikini

Si rrallëherë, Enca shfaqet pa grim dhe tregon format trupore në bikini

Enca Haxhia ka provokuar me fotografinë e radhës.

Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq tejet joshëse, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja pozoi e veshur me bikini të zeza, duke vënë në plan të parë gjoksin dhe këmbët seksi.

Si rrallëherë, ajo u fotografua pa grim në fytyrë, ndërsa provokoi me paraqitjen duke shijuar një akullore.

Për ndryshe, “Jelaous” titullohet projekti i fundit muzikor nga Enca Haxhia, këngë kjo që u prit mirë nga publiku. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *