Trejsi ‘zgjon’ imagjinatën, e mbuluar me peshqir gati tregon gjithçka

Trejsi ‘zgjon’ imagjinatën, e mbuluar me peshqir gati tregon gjithçka

Trejsi Sejdini ka provokuar shumë me imazhin e ndarë nga tualeti.

Trejsi Sejdini me foton e fundit që ka publikuar ka marrë vëmendjen e publikut nga ndodhitë e fundit, shkruan lajmi.net.

Modelja e cila u zgjodh ‘Miss Shqipëria’ dhe fitoi edhe çmimin ‘Kostumi Kombëtar’ në ‘Miss Universe’ ‘rrëmbeu’ vëmendjen e publikut me një foto ku shihet gjysmë e zhveshur.

Me një pozë provokuese ku fokusi shkon tek të pasmet modelja e mbuluar me peshqir gati sa nuk zbulon të gjitha. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *