Gruaja e këngëtarit të njohur bën botoks në sqetulla, arsyeja do ju habis

Gruaja e këngëtarit të njohur bën botoks në sqetulla, arsyeja do ju habis

Modelja e famshme i ka habitur të gjithë me veprimin e fundit.

Modelja e njohur amerikane, ka vendosur botoks në sqetulla.

Teigen ka injektuar botoks nën sqetulla në mënyrë që të mënjanojë djersitjen e tepërt dhe këtë moment e ka ndarë me fansat e saj në Twitter.

“I bëra me botox nën-sqetullat e mia. T’ua them të drejtën, është vendimi më i mirë që kam marrë ndonjëherë. Tani e tutje mund të vesh edhe gjëra mëndafshi pa u larë në djersë”, është shprehur ajo.

E pyetur nëse ishte procedur e dhimbshme ajo tha se nuk kishte ndier dhimbje fare.

Kujtojmë se ajo është bashkëshortja e këngëtarit të njohu John Legend.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *