Nuk ndalojnë surprizat për Afërdita Dreshajn, ja e radhës nga bashkëshorti

Nuk ndalojnë surprizat për Afërdita Dreshajn, ja e radhës nga bashkëshorti

Afërdita Dreshaj e ka pranuar surprizën e radhës nga bashkëshorti.

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, ka ndarë me ndjekësit disa imazhe me të cilat tregon se bashkëshprti i saj është shumë romantik, shkruan lajmi.net.

Ajo pranon shpesh dhurata të cilat edhe i tregon në rrjete sociale, e së fundmi ka treguar se bashkëshorti e ka befasuar derisa ndodhej larg saj.

“Wow, çfarë surprize nga dashuria ime”, ka shkruar Afërdita pranë postimit./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *