Rita Ora ‘topless’ para pasqyrës

Rita Ora ‘topless’ para pasqyrës

Rita Ora ka provokuar ndjekësit e saj në Instagram.

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, nuk e ka aspak problem që të pozoj nudo.

Ajo ka realizuar fotografi të tilla shpesh dhe nuk e ka ndërmend të ndalet. Rita para pak minutash e ka ndarë me ndjekësit edhe një imazh ‘topless’ në Instastory.

Bazuar në këtë postim, Rita duket se nuk ka veshur asgjë në pjesën e sipërme, as sytjena.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *