Rozana Radi po shijon pushimet në Santorini të Greqisë

Rozana Radi po shijon pushimet në Santorini të Greqisë

Rozana ka zgjedhur Santorinin për të pushuar.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rozana Radi, ka gjetur kohë që t’i kalojë disa ditë pushim, shkruan lajmi.net.

Ajo ka zgjedhur Santorinin e Greqisë për të pushuar dhe nga atje me ndjekësit po ndan edhe fotografi.

Në fotot e postuara ajo shihet se po kalon mjaft mirë, mirëpo nuk ka treguar se kush po e shoqëron.

Siç dihet Rozi tash e një kohë është në një lidhje dashurie./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *