Tri fotografitë kur vajza e Lutfi Hazirit, çmend me linjat trupore

Tri fotografitë kur vajza e Lutfi Hazirit, çmend me linjat trupore

Lutfi Haziri është njëri ndër politikanët më të njohur dhe më të pëlqyer në skenën politike.

Jeta e tij private përfolët mjaft shumë në mediat rozë, duke mos i lënë anash edhe vajzat e tij Këngën dhe Lotinën.

Kënga është vajza bukuroshe e kryetarit të Gjilanit, ku ajo studion në njërin ndër universitetet më prestigjioze në botë, në atë të Harvardit.

Bukuroshja gjilanase shpesh ka ditur që të i provokoj fansat e saj në Instagram, duke postuar fotografi gjysmë të zhveshura dhe duke vënë në pah linjat e saj trupore.

Kënga numëron afër 10 mijë ndjekës në Instagram dhe përveç që shfaq linja trupore, ajo publikon edhe fotografi nga jeta luksoze që bën.

Më poshtë keni tri fotografitë ku Kënga Haziri është dukur tejet joshëse dhe e bukur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *