Ardian Cuculi te Drita, sonte ndiqeni intervistën me të në Bon Zo

Ardian Cuculi te Drita, sonte ndiqeni intervistën me të në Bon Zo

Sot klubi gjilanas “Drita” doli me deklaratë publike nëpër faqet e tyre në rrjete sociale se Ardian Cuculi, futbollisti kërçovar ka arritur marrëveshje me po të njëjtët. Si duket ka ardhur koha që ai të shijojë dhe ligën e Kosovës dhe të jap kontributin e tij dhe në vendin tonë fqinjë. Ndërkaq në ora 20:00 ju mund të ndiqni në kanalin tonë në you tube vlogun e ri ku protagonist është vet Ardiani. Flasim për shumë gjëra, ndër to edhe librat. Ish futbollisti i dalluar i Shkëndijës, se fundi ishte pjesë e skuadrës nga Superliga Shqiptare, Kukësi.

Mos harroni t’na ndiqni në ora 20:00, sepse kjo puntatë është flakë fare! /BonZo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *