Dikush i propozon lidhje nëpërmjet Instagramit, Gjyste Vulaj ia nxjerr mesazhet publikisht

Dikush i propozon lidhje nëpërmjet Instagramit, Gjyste Vulaj ia nxjerr mesazhet publikisht

Gjyste Vulaj i ka publikuar disa mesazhe në Instastory.

Tash e sa vite në skenë, Gjyste Vulaj ka arritur të bëhet ndër emrat e dashur për publikun shqiptar, shkruan lajmi.net.

Ajo rreth vetes ka mbledhur fansa të cilët e duan dhe e respektojnë për atë çfarë është, mirëpo së fundmi dikush prej ndjekësve e ka habitur me një pyetje që i ka drejtuar nëpërmjet Instagramit.

Gjyste Vulajn e ka pyetur dikush nga ndjekësit nëse është për lidhje serioze dhe ajo i ka kthyer përgjigjen epike duke i treguar se është e martuar dhe ka fëmijë./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *