Vajza në foto sot është emër shumë i njohur i shoubizit

Vajza në foto sot është emër shumë i njohur i shoubizit

Ajo është një prej emrave më të komentuara në botën e mediave.

Kim Kardashian ka vite që qëndron në krye të mediave rozë, për shumë arsye, shkruan lajmi.net.

Suksesi që ka arritur me biznes privat e edhe linjat e saj trupore me të cilat provokon, janë vetëm disa nga arsyet se përse emrin e Kim Kardashian e shohim nëpër ballinat e mediave të huaja dhe jo vetëm.

Por shpesh është diskutuar lidhur me ndryshimet që ajo ka pësuar ndër vite, sidomos në stil.

Më parë Kim kishte stil të një rebeleje dhe këtë më së miri e dëshmon një foto kolazh e cila po qarkullon tani kudo./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *