Fero e bën edhe këtë, publikon fotografi duke tymosur marihuanë

Fero e bën edhe këtë, publikon fotografi duke tymosur marihuanë

Fero është një artist që njihet për veprime kontroverse.

Fero ka qenë shumë i angazhuar edhe këtë vit me koncerte të shumta dhe duket se artisti lodhjen po e heq me një cigare të marihuanës, shkruan lajmi.net.

Reperi nga Gjilani në llogarinë e tij në Instagram ka publikuar një fotografi ku shihet duke tymosur marihuanë dhe i bashkëngjiti edhe këtë shkrim “Nganjëherë gjithçka që të duhet është një cigare”.

Fero ka qenë mjaft i përfolur këto ditë në mediat rozë për shkak të fyerjeve të vazhdueshme që po i bën reperit nga Tetova, S4MM. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *