Gjiko paralajmëron: Projekti i ri shumë i ‘smutë’

Gjiko paralajmëron: Projekti i ri shumë i ‘smutë’

Gjiko ka filluar punën për këngën e re.

Gjiko ka publikuar një fotografi në Instagram me të cilin ka konfirmuar se nuk do vonoj edhe shumë nga publikimi i këngës së re, shkruan lajmi.net.

‘Projekti i ri shumë i smutë’ ishte shkrimi që reperi kishte lënë në fotografinë ku shihej pranë një ambulance. Por artisti ka vendosur të lë ende të fshehtë titullin dhe datën e publikimit.

Kujtojmë se më parë me një postim Gjiko kishte thënë se është koha për një valë të re në muzikë, tani mbetet të shihet nëse kjo këngë është pika e ndryshimit. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *