PINT festojë ditën e krijimit, do habiteni sa vite kanë mbushur

PINT festojë ditën e krijimit, do habiteni sa vite kanë mbushur

Një nga top grupet e repit PINT festojnë ditën e krijimit.

Si sot 8 vite më parë artistët Mc Kresha, Lyrical Son dhe Bim Bimma kishin formuar grupin PINT që sot e asaj dite është një nga të preferuarat e publikut, shkruan lajmi.net.

Për këtë ditë artistt e labelit kanë publikuar fotografi në llogaritë e tyre në Instagram ku kremtojnë ditën e themelimit të grupit: “ 8 vjet, Spec day” kanë shkruar ata.

Po ashtu sot është edhe përvjetori i 6-shtë i albumit të PINT ‘Zimasamshevi’ që vazhdon të dëgjohet edhe sot nga publiku kosovar. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *