Eni Koçi me këngën të re, tregon datën e publikimit

Eni Koçi me këngën të re, tregon datën e publikimit

Eni Koçi ka gëzuar fansat me postimin e fundit.

Eni Koçi sapo njoftoi se punimet e këngës së re janë në përfundim e sipër dhe kënga pritet të lansohet gjatë muajit shtator konfirmoi ajo, shkruan lajmi.net.

“Projekti i ri edhe pak përfundon, dhe publikohet në shtator. A jeni gati?” ishte shkrimi i këngëtares në postimin e bërë në Instastory.

Ndryshe, Eni ka muajin e kaluar në bashkëpunim me Lindonin kishin sjellë këngën ‘Bella’ që numëron mbi 800 mijë klikime në Youtube. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *