Sot meshkujt lënë kokën pas saj, por prisni të shihni si dukej Rike Roçi para famës!

Sot meshkujt lënë kokën pas saj, por prisni të shihni si dukej Rike Roçi para famës!

Tepër aktive në profilin e saj në Instagram, ish-konkurrentja e Big Brother, Rike Roçi, vazhdon ende të ndiqet me kuriozitet të madh nga fansat dhe shpeshherë është bërë kryefjala e mediave rozë.

Së fundmi, ajo ka zhvilluar një intervistë me ndjekësit e saj në Instastory, ku pak më parë e bëri ‘për një lek‘ ndjekësin që i tha se kur shihte Riken, e dashura e tij i dukej si burrë.

Njëri prej fansave e ka pyetur bukuroshen se si dukej kur ishte e vogël dhe Rikja nuk ka ngurruar të pozojë një pozë të vjetër të sajën.

Tashmë është yll, por ajo ka qenë e tillë që në moshë fare të vogël.

Siç ka zbuluar edhe vetë, Rike ka qenë një fëmijë tepër çamarrok në vogëli.

“Kam qenë një tërmet. E shkreta mami im çfarë ka hequr me mua.”- shkruan Rike krahas fotos ku shfaqet në moshë të vogël.

Siç e shohim, ajo ka ruajtur të njëjtat tipare dhe shprehi fytyre, tipare me të cilat i ka bërë të gjithë për vete.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *