Getinjo tregohet arrogant, kështu i refuzon vajzat që nuk i pëlqejnë

Getinjo tregohet arrogant, kështu i refuzon vajzat që nuk i pëlqejnë

Reperi paska një mënyrë të veçantë të refuzoj femrat.

Getinjo njihet si një artistë që shpesh di të jetë provokues me këngë dhe postimet që i bën në rrjete sociale, ai e ka tepruar paksa me shkrimin e fundit, shkruan lajmi.net.

Këngëtari orë më parë ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram ku ka ironizuar me shkrimin duke thënë: Bjondina vjen mem lyp mu prej rusisë bro qato që nuk du me i* , e rrej që jom homo.

Getinjo më pas e fshiu këtë postim nga llogaria e tij.

Sa i përket muzikës, kënga e fundit e tij titullohet ‘Daddy’ projekt ky që poashtu u kritikua për tekstin. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *