Fero largohet nga “On Records”

Fero largohet nga “On Records”

Reperi Fero është larguar nga “On Records”.

Fero ka njoftuar fansat e tij se që nga sot nuk është më pjesë e kompanisë “On Records”, shkruan lajmi.net.

Përmes një postimi, reperi bëri të ditur se ka përfunduar kontratën me këtë kompani, ndërsa me menaxhmentin e saj është ndarë miqësisht.

KY ËSHTË STATUSI I PLOTË I FEROS, PA NDËRHYRJE:

“Fansa , Dashamir , Miq te dashur dua te ju lajmroj qe nga sot kemi perfunduar kontraten me kompanin “On Records” ku jemi nda miqsisht me nje marveshje te re ku une do te vazhdoj si nje Artist i pamvarur . Por dhe On Records ka te drejten te rezervoj data per mua . Faleminderoj Fansat per supportin dhe nje ashtu Kompanin per punen e pa lodhshme”.

Reperi njëherësh konfirmoi se që nga sot do të jetë artist i pavarur.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Fero është “Ride or Die”, kurse po punon rreth këngëve të reja. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *